Młodzi Kosynierzy

Młodzi Kosynierzy to projekt przeznaczony dla osób, które chcą wstąpić w szeregi Orkiestry Dętej “Kosynierzy”. W ramach projektu prowadzone są zajęcia teoretyczne oraz praktyczne – gra na instrumencie. Koordynatorem projektu jest instruktor gry na instrumentach drewnianych p. Grzegorz Martinson. Lekcje gry na instrumentach blaszanych prowadzi p. Sławomir Bukowski – z wyłączeniem gry na trąbce za którą odpowiedzialny jest p. Tomasz Adamczyk. Sekcję perkusji prowadzi p. Sławomir Łach. Wszyscy instruktorzy to doświadczeni, profesjonalni muzycy praktykujący grę na instrumentach w wielu zespołach.

Wszystkie chętne dzieci i młodzież zapraszamy do wstąpienia w szeregi “Młodych Kosynierów”.

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 3 września 2018 o g. 18.00 w CENTRUM KULTURY I PROMOCJI Baranówka 6. Zapraszamy chętne dzieci i ich rodziców z wypełnionymi dokumentami (regulamin, umowa użyczenia instrumentu oraz karta zgłoszenia)

Dla uczniów rozpoczynających DRUGI rok nauki przewidzieliśmy spotkanie w dniu 7 września 2018 o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Promocji z aktualnym podziałem godzin aby ustalić plan zajęć muzycznych na nowy rok!

Pliki do pobrania:
REGULAMIN
UMOWA UŻYCZENIA INSTRUMENTU MUZYCZNEGO
KARTA ZGŁOSZENIA

Logowanie do strefy Młodych Kosynierów: pomoce naukowe, nuty do pobrania, plany zajęć